Курс італійської мови для іноземців

Курс італійської мови – програма

Ціллю проходження курсу італійської мови є підготовка до складання іспиту для отримання сертифікатів А1/2 і В1/2.
Так як курс італійської мови буде проводитися у денні і вечірні години, ви зможете вибрати найбільш зручніший для вас час.

Передбачено 60 годин лекцій On Line за допомогою вашої персональної платформи, тобто комп’ютера, таблета, телефона тощо.
Відео з носіями мови, письмові та усні вправи допоможуть вам у навчанні. Ідеальна формула для початку отримання міжнародних сертифікатів завдяки програмі, заснованій на моделюванні та іспитових тестах

Ціль курсу італійської мови

Структура курсу розділена на 3 рівні складності: базовий, середній і бізнес. Ціль навчання націлена на розвиток 4 основних мовних навичок: аудіо ( прослуховування), діалог ( розмовна мова), читання і правопис, надаючи особливу увагу живому спілкуванню.
Наші студенти зможуть отримати задовільні результати у короткі терміни, які будуть відповідати їх терміновим або повсякденним потребам.

Структура курсу.

Вам буде надано підручник за допомогою якого ви зможете виконувати вправи і краще дотримуватися навчання. Також буде доступний додатковий матеріал який допоможе у вивченні та розумінні мови.
У секції Форум, який відноситься до курсу, наш викладач відповість на будь-яке ваше питання, щодо програми навчання, таким чином, надаючи допомогу у вивченні мови.

зв’яжіться з нами для отримання інформації

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: